Podcasty

Odcinek 8. Od czego zacząć budowę marki? Poznaj 7 kluczowych elementów

Twoja marka to subtelna struktura. Buduj ją mądrze i konsekwentnie. Poznaj 7 kluczowych elementów, na które warto zwrócić uwagę podczas budowy marki.

Odcinek 7. Poznaj 5 poziomów świadomości klienta

Jeśli chcesz, aby Twoja firma naprawdę dobrze prosperowała, musisz wiedzieć na jakim etapie znajdują się Twoi potencjalni klienci i co możesz zrobić, aby ich na tym etapie do swojej oferty przekonać. W tym odcinku Kwadransu na Marketing przybliżę Ci 5 poziomów świadomości klientów oraz to jak wpływają one na decyzje zakupowe.

Odcinek 6. Poznaj 7 wskazówek jak tworzyć chętnie czytane, angażujące treści marketingowe

Zastanawiasz się jak tworzyć treści marketingowe, które zaangażują czytelników, pomogą zwiększyć świadomość Twojej marki oraz ułatwią sprzedaż? W tym odcinku podcastu podpowiem Ci 7 wskazówek dotyczących tworzenia content marketingu.

Odcinek 5. Dowiedz się czym jest rebranding marki. Poznaj etapy prac podczas tworzenia rebrandingu oraz najczęściej zadawane pytania

W tym odcinku podcastu opowiem Ci o rebrandingu marki lub firmy. Przedstawię, czym dokładnie jest rebranding, dlaczego firmy decydują się na rebranding oraz przedstawię kilka przykładów pytań, które warto sobie zadać przed zrobieniem rebrandingu w firmie. Zapraszam do podcastu.

Odcinek 4. Czy naprawdę wiesz, kto jest Twoim klientem? Dowiedz się czym jest persona, jak ją stworzyć i dlaczego jest tak ważna

Jeśli tworzysz markę lub wprowadzasz nowy produkt lub usługę, jedno z pierwszych pytań jakie powinieneś sobie zadać to, kto jest Twoim klientem? Czy naprawdę wiesz, kto kupi od Ciebie oferowany produkt lub usługę lub kto będzie zainteresowany stworzoną przez Ciebie marką? Czym dokładniej przeanalizujesz to zagadnienie, tym łatwiej i precyzyjniej zaprojektujesz odpowiednie działania marketingowe dla swojej marki.

W tym odcinku podcastu opowiem Ci o personach, czym są oraz jak je tworzyć. Zapraszam

Odcinek 3. Jak zadbać o branding w firmie. Poznaj 5 wskazówek dotyczących brandingu, dzięki którym Twoja firma rozkwitnie

Chcesz stworzyć silną, rozpoznawalną markę? Szukasz sposobów na rozwój i skuteczną promocję swojej firmy? Wyróżnienie się na konkurencyjnym rynku może być trudne, ale dzięki odpowiedniej strategii możesz sprawić, że o Twojej firmie będzie głośno.

W tym odcinku podcastu przedstawię 5 wskazówek, które pomogą Ci przenieść działania związane z budowaniem marki na znacznie wyższy poziom. Zapraszam do odsłuchania podcastu.

Odcinek 2. Jak radzić kiedy klient nie jest zainteresowany zakupem. Poznaj 5 sposobów reagowania

W dzisiejszym odcinku przybliżę Ci temat, który z pewnością dotyczy wielu sprzedawców, a mianowicie: jak reagować w sytuacji, kiedy klient daje znać, że nie jest zainteresowany zakupem.

Zapraszam do odsłuchania podcastu, przedstawię Ci w nim kilka sposobów właściwego reagowania na obiekcje.

Odcinek 1. Poznaj 4 psychologiczne sztuczki stosowane przez sprzedawców

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego pewne oferty są tak kuszące, że chcesz coś kupić nawet jeśli nie planowałeś wydania na to ani grosza? Czy wiedziałeś, że istnieje kilka psychologicznych mechanizmów, które wykorzystywane są przez sprzedawców specjalnie, aby zachęcić Cię do zakupu?

Mechanizmy te nazywa się potocznie „psychologicznymi sztuczkami marketingowymi”. Kilka z tych najbardziej znanych technik to m.in.: Zasada ograniczonej dostępność, FOMO, Kotwiczenie i Zasada kontrastu.

Zapraszam do odsłuchania podcastu, w którym wyjaśnię Ci działanie tych kilku sztuczek.

Możesz mieć świetnie zaprojektowaną, dochodową firmę!
Poznaj naszą specjalizację

Agencja brandingowa Moweli Creative